Kartónové obaly, krabice

Kartónové krabice z lepenky zabezpečujú ochranu tovaru proti mechanickému poškodeniu. Naša spoločnosť zabezpečuje výrobu a dodanie kvalitných kartónových krabíc presne podľa požiadaviek jednotlivých zákazníkov, široký výber materiálov, kvalitnú tlač a spracovanie tak, aby sme naplnili všetky vaše očakávania a potreby.

FEFCO - Kartónové obaly podľa kódexu FEFCO

Fefco-katalog

Tento kódex bol vypracovaný FEFCO (Európska federácia výrobcov vlnitej lepenky) ako oficiálny systém, ktorý má nahradiť dlhé a komplikované slovné opisy u výrobkov z vlnitej lepenky a obalových konštrukcií jednoduchými symbolmi, medzinárodne zrozumiteľnými pre všetkých, bez ohľadu na jazyk a ďalšie rozdiely.

FEFCO 01xx - Komerčné kotúče a hárky.
FEFCO 02xx - Skladacie lepenkové krabice sú zložené z jedného kusa - klopové krabice.
FEFCO 03xx - Dvojdielne krabice sú zložené z dvoch dielov (spodok, veko), viacdielne krabice z viacerých dielov (spodok, plášť a veko), ktoré sa na seba nasadia.
FEFCO 04xx - Skladané krabice a prírezy sa skladajú väčšinou z jedného dielu. Všetky bočné steny a vrchnák sa skladajú, zvyčajne bez šitia alebo lepenia.
FEFCO 05xx - Zasúvacie krabice sú zložené z niekoľkých dielov, ktoré sa do seba vzájomne zasúvajú.
FEFCO 06xx - Pevné krabice sú zložené z viacerých dielov, ktoré je potrebné spájať šitím na dosiahnutie konečného tvaru.
FEFCO 07xx Lepené krabice sú jednodielne a dodávajú sa v zloženom stave.
FEFCO 09xx Vnútorné obalové prvky ako mriežky, vložky, preložky, manžetové výplňové vložky a pod.

Katalóg FEFCO na stiahnutie vo formáte pdf

 

Vínové krabice, pizza krabice, zákuskové a tortové krabice

Vino, pizza krabice

Zabezpečujeme výrobu a dodanie krabíc a obalov na víno, darčekové vínové obaly, pizza krabice rôznych rozmerov ako aj zákuskové a tortové krabice rôznych rozmerov a kvality s možnosťou individuálnej potlače.

 

Kašírované krabice a obaly

Kasirovane krabice

Krabice a obaly potlačené vo vysokej ofsetovej kvalite s vysokým leskom. Plnia aj reprezentačnú funkciu obalov.

 

Krabice a obaly podľa individuálnych požiadaviek

Katalóg FEFCO obsahuje základné, štandardné konštrukcie kartónových obalov. V prípade, že uvedené štandardné konštrukcie nespĺňajú vaše požiadavky, navrhneme a vyrobíme podľa vašich požiadaviek úplne novú individuálnu konštrukciu kartónového obalu.

Zaslať dopyt na cenovú ponuku - kartónové obaly a krabice

Obalový a fixačný materiál: